Narzędzie do konwersji ost file outlook

OST Converter naprawia uszkodzony plik OST i opcje konwersji: -Outlook OST do PST, MSG, EMLX, MBOX, EML, Eksport do formatu Office 365 wraz z wiadomościami e-mail, kontaktem, kalendarzem, zadaniem, elementami skrzynki odbiorczej, elementami skrzynki nadawczej, wersją roboczą i wieloma innymi formatami . Z powodzeniem konwertuje wybrane foldery z pliku OST. Bezpłatne demo jest dostępne dla wszystkich.
więcej informacji-
narzędzie do konwersji ost

Jeśli szukasz narzędzia, które może konwertować pliki OST do pliku PST programu Outlook, polecam narzędzie do konwersji OST na PST (DataRepairTools). Może zapisywać pliki OST w wielu formatach, takich jak MSG, PDF, RTF, HTML i EML. To narzędzie może również podzielić duży plik PST na wiele małych plików PST. Narzędzie działa dobrze ze wszystkimi wersjami MS Outlook i Windows.

Jeśli potrzebujesz prostego rozwiązania do konwersji dokumentów OST do formatu pliku PST programu Outlook, pobierz narzędzie Narzędzie konwertera OST na PST. Może łatwo i bezpiecznie eksportować każdą z różnych wiadomości, kontaktów, rzeczy ze skrzynki odbiorczej, zadań, wersji roboczych, dzienników. Może przenosić wszystkie dokumenty OST do informacji PST Outlook bez napotykania problemów. Obsługuje wszystkie wersje MS Outlook, takie jak-97, 98, 2000, 2002 i 2003, aż do 2016, 2019.