Perspektywy Konwerter OST na PST Narzędzie

Jeśli uważasz, że do konwersji pliku danych OST do pliku PST najlepiej nadaje się metoda ręczna, to się mylisz, ponieważ nie jest on poprawnie bezpieczny dla Twojej bazy danych. Początkujący użytkownik nie może obsługiwać go w zadaniu konwersji bez posiadania jakichkolwiek umiejętności technicznych. Chciałbym zasugerować najlepsze narzędzie innej firmy, takie jak KDETools Perspektywy Konwerter OST na PST Narzędzie, które jest bardzo proste w użyciu dla każdego. Inteligentna technologia i unikalna nazwa metody najlepszej aplikacji konwertera ost na pst, która zapewnia rozwiązanie zatrzymujące płynną konwersję plików OST do pliku Outlook PST utworzonego z możliwością importowania. Jego narzędzie po prostu wysyła wiadomości do filtrów według daty / rozmiaru itp. W celu migracji plików danych. Oprócz tego szybko działa eksport wielu plików w różnych formatach plików, takich jak - Zimbra, Gmail, EML, EMLX, vCard, ICS, MSG, Office 365, serwer Live Exchange, MBOX itp.
Więcej informacji-
Perspektywy Konwerter OST na PST Narzędzie

Możesz użyć narzędzia DataVare Konwerter OST na PST, aby mieć wszystkie funkcje, które chcesz w jednym konwerterze. To narzędzie może konwertować dane do formatu PST, EML, EMLX, MBOX. Aby dowiedzieć się więcej o tym narzędziu, możesz skorzystać z bezpłatnej wersji demonstracyjnej tego narzędzia. Za pomocą tego narzędzia można łatwo pracować na wersjach MS Outlooka, takich jak 97, 98, 2000, 2002, 2003, 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 (32bit i 64bit), a także na różnych najnowszych platformach. Możesz wypróbować bezpłatną wersję demonstracyjną konwertera, aby bezpłatnie przekonwertować 10 wiadomości e-mail.

Pobierz Oprogramowanie konwertera OST na PST i łatwo przełączaj wszystkie dane OST programu Outlook w kilku prostych krokach w formacie pliku PST. Narzędzie jest w stanie przenieść wszystkie dane OST do formatu PST bez kłopotów z danymi. To oprogramowanie obsługuje wszystkie wersje, takie jak 97, 98, 2000, 2002 i 2003, do 2016, 2019. Polecę pobranie tego narzędzia do konwersji i przekonwertowanie plików OST na pliki PST. Bezpłatna wersja demonstracyjna jest dostępna dla wszystkich użytkowników.